Aptamil 1 Bebek Sütü 1200 gr

Stokta Yok Aptamil 1 Bebek Sütü 1200 gr

Skt: 04.2020 Aptamil 1 Bebek Sütü 1200 gr

Ürün Özellikleri: Anne sütünün yetersiz geldiği, annenin birtakım sebeplerle bebeğini emzirememesi durumunda kullanılabilir veya ek gıda olarak kullanılabilir. Bebeğin doğumundan itibaren 6. ayına kadar kullanılabilir. Su ile hazırlanan bir biberon mamasıdır.
Sonuç: Sıfır- altı aylık bebeklerin beslenmesine yardımcıdır.
Kullanım Şekli: Mamayı hazırlarken, kullanma mutlaka kullanma talimatlarına uymalısınız. Yaklaşık on dakika kaynatıp ılıttığınız suyun içine mamayı ilave ederek, iyice karıştırınız. Mamanın ılıklığını, bilek içinizde test edebilirsiniz. Mamayı hazırlarken, ürünün kendi ölçeğini kullanmaya dikkat edin. 30 ml su için, 1 ölçek mama önerilir.
İçerik: Yağ, protein ve mineraller içeren bir formüle sahiptir.
Bebeğiniz için en faydalı besin anne sütüdür, ilk altı ay bebeğe sadece anne sütü verilmelidir. Zaten her anne de, bebeğini kendi sütü ile beslemek ister.

Bebeğin sağlıklı fiziksel ve ruhsal gelişimi açısından anne sütünün önemi çok büyüktür.Normal şartlarda bebeğe sadece anne sütü verilmelidir.

Ancak, anne sütünün gelmediği, az olduğu veya bazı sebeplerle bebeğin anne sütü alamadığı özel durumlarda Milupa Aptamil devam sütü 1 yardımınıza yetişecektir. Ürün, biberon mamasıdır.

Anne sütü yetersizse bebeğin anne sütüne ek olarak alabileceği gibi, tek başınada kullanılabilir.

Doğumdan başlayarak bebeğinizin 6. Ayına kadar rahatlıkla kullanabileceğiniz mama, prebiyotik lifler,nükleotid ve Lcp içermektedir.

Ürün 1200 gram olan formu sayesinde uzun bir kullanım süresine sahip olmanızı sağlamaya yardımcı olacaktır.

Doğumdan itibaren 6. ay dolana kadar kullanılan başlangıç biberon mamasıdır.

İçerdiği lif karışımı patentlidir.Milupa Aptamil serisinde bulunan özel prebiyotik lifkarışımı etkinliği klinik olarak kanıtlanmış tek patentli lif karışımıdır.

Bebeğiniz için en ideal beslenme şekli anne sütüdür ve hiçbir beslenme anne sütünün yerini tam olarak tutamaz, ancak bazen bazı rahatsızlıklar, ya da bebekle annenin bir arada olamayışı gibi nedenler sonucu bebeğinizi biberon mamalarıyla beslemeniz gerekebilir.

Milupa doğumdan itibaren bebekler için pek çok farklı mama çeşitleri tasarlamıştır. Bebeğin büyüme ayına göre farklı lezzetlere sahip olan mama çeşitlerinden bebeğinizin sevebileceklerini seçebilirsiniz.

Mamalar, kaşık mamaları, biberon mamaları olarak bulunur, ayrıca çeşitli meyve ve sebze püreleri, çorbalar da bebeğinizin sevebileceği lezzetlerle hazırlanmıştır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Bebek maması

  • 144,00 TL
  • Vergiler Hariç: 133,33 TL

Etiketler: Aptamil 1 Bebek Sütü 1200 gr