Aptamil 1 Bebek Sütü 1200 gr

Stokta Yok Aptamil 1 Bebek Sütü 1200 gr

Skt: 05.2020

Aptamil 1 Bebek Sütü 1200 gr

Ürün Özellikleri: Anne sütünün yetersiz geldiği, annenin birtakım sebeplerle bebeğini emzirememesi durumunda kullanılabilir veya ek gıda olarak kullanılabilir. Bebeğin doğumundan itibaren 6. ayına kadar kullanılabilir. Su ile hazırlanan bir biberon mamasıdır.
Sonuç: Sıfır- altı aylık bebeklerin beslenmesine yardımcıdır.
Kullanım Şekli: Mamayı hazırlarken, kullanma mutlaka kullanma talimatlarına uymalısınız. Yaklaşık on dakika kaynatıp ılıttığınız suyun içine mamayı ilave ederek, iyice karıştırınız. Mamanın ılıklığını, bilek içinizde test edebilirsiniz. Mamayı hazırlarken, ürünün kendi ölçeğini kullanmaya dikkat edin. 30 ml su için, 1 ölçek mama önerilir.
İçerik: Yağ, protein ve mineraller içeren bir formüle sahiptir.
Bebeğiniz için en faydalı besin anne sütüdür, ilk altı ay bebeğe sadece anne sütü verilmelidir. Zaten her anne de, bebeğini kendi sütü ile beslemek ister.

Bebeğin sağlıklı fiziksel ve ruhsal gelişimi açısından anne sütünün önemi çok büyüktür.Normal şartlarda bebeğe sadece anne sütü verilmelidir.

Ancak, anne sütünün gelmediği, az olduğu veya bazı sebeplerle bebeğin anne sütü alamadığı özel durumlarda Milupa Aptamil devam sütü 1 yardımınıza yetişecektir. Ürün, biberon mamasıdır.

Anne sütü yetersizse bebeğin anne sütüne ek olarak alabileceği gibi, tek başınada kullanılabilir.

Doğumdan başlayarak bebeğinizin 6. Ayına kadar rahatlıkla kullanabileceğiniz mama, prebiyotik lifler,nükleotid ve Lcp içermektedir.

Ürün 1200 gram olan formu sayesinde uzun bir kullanım süresine sahip olmanızı sağlamaya yardımcı olacaktır.

Doğumdan itibaren 6. ay dolana kadar kullanılan başlangıç biberon mamasıdır.

İçerdiği lif karışımı patentlidir.Milupa Aptamil serisinde bulunan özel prebiyotik lifkarışımı etkinliği klinik olarak kanıtlanmış tek patentli lif karışımıdır.

Bebeğiniz için en ideal beslenme şekli anne sütüdür ve hiçbir beslenme anne sütünün yerini tam olarak tutamaz, ancak bazen bazı rahatsızlıklar, ya da bebekle annenin bir arada olamayışı gibi nedenler sonucu bebeğinizi biberon mamalarıyla beslemeniz gerekebilir.

Milupa doğumdan itibaren bebekler için pek çok farklı mama çeşitleri tasarlamıştır. Bebeğin büyüme ayına göre farklı lezzetlere sahip olan mama çeşitlerinden bebeğinizin sevebileceklerini seçebilirsiniz.

Mamalar, kaşık mamaları, biberon mamaları olarak bulunur, ayrıca çeşitli meyve ve sebze püreleri, çorbalar da bebeğinizin sevebileceği lezzetlerle hazırlanmıştır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

TAKVİYE EDİCİ GIDALAR HAKKINDA ÖNEMLİ UYARI

Takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR, günlük beslenmenin yerine geçmezler. Işıktan ve nemden uzak, oda sıcaklığında, çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Herhangi bir beklenmeyen etkide doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna danışınız. Hamilelik ya da emzirme dönemlerinde kullanılması güvenli olmayabilir, bu dönemlerde doktorunuza danışmadan kullanmayınız.

Önemli Uyarı; Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. www.farmagross.com aracılığı ile satılan Takviye Edici Gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve ilaç değildir.

Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar.

 

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün, insan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevrilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir.

Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaat edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz. Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Bebek maması

  • 145,00 TL
  • Vergiler Hariç: 134,26 TL

Etiketler: Aptamil 1 Bebek Sütü 1200 gr