Avene Creme Peaux Intolerantes 50 ml

-40% Avene Creme Peaux Intolerantes 50 ml

Avene Creme Peaux Intolerantes 50 ml


%O koruyucu, %O parfüm, %O tensiyo aktif madde.

Fransa'nın güneyinde bulunan Avene Dermatoljik Hidroterapi merkezi, 2 yüzyıldan uzun süredir,hassas ciltlerin ve cilt hastalıklarının deratolojik bakımı için çalışmaktadır. Avene dermatoloji laboratuvarları, Avene Termal Suyunun birçok bilimsel araştırma sonucunda kanıtlanmış yumuşatıcı ve rahatlatıcı özellikleri sayesinde, en hassas ciltlerin bakımını amaçlayan eksiksiz bir dermo-kozmetik serisi geliştirmiştir.

Doğal olarak hassas olan (açık tenli,ince yapılı, pürüzlü ve kızarık...) veya dış etkilerle(iklimsel durumlar,tahriş edici temizleme uygulamaları, kuruma, kozmetik veya dermatolojik bakımlar) hassaslaşmış ciltler için özel bakım.

ÖZELLİKLERİ;

Bu rahatlatıcı krem en hassas ciltlerde bile etkilidir.

Yumuşatıcı ve rahatlatıcı avene termal suyu açısından zengindir. Tahrişleri hızla yatıştırır.
Parcerine, özel içeriği ile cilt reaktivitesini azaltmaya yardımcı olur.
Cilt tahrişini hızla yatıştırır.
Hidrolipidik film tabakasının yeniden yapılandırılmasına yardımcı olur.
Etkili ve kalıcı koruma sağlar.
Formülü minimum içerikle, en hassas ciltlerin bile tolere edebileceği şekilde oluşturulmuştur. Thriş oluşturma riski olan paraben, parfüm, koruyucu, alkol veya renklendirici içermez. Steril bir ortamda üretülmiş ve paketlenmiştir. Patentli DEFI kapak sistemi ile formülün kullanım boyunca korunmasını sağlar.
KULLANIM ŞEKLİ :

Cildinizi Lotıon Pour Peaux Intolerans ile temizlendikten sonra tüm yüzünüze boynunuza sabah ve akşam olmak üzere uygulayınız. Avene Termal su ile bakımınızı tamamlayınız.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
  • 125,90 TL
  • 75,54 TL
  • Vergiler Hariç: 64,02 TL

Etiketler: Avene Creme Peaux Intolerantes 50 ml