Avene Huile Solaire Spf30 200 ml Sprey Güneş Yağı

-40% Stokta Yok Avene Huile Solaire Spf30 200 ml Sprey Güneş Yağı

Avene Huile Solaire Spf30 200 ml Sprey Güneş Yağı

AVENE YÜKSEK FAKTÖRLÜ GÜNEŞTEN KORUNMA YAĞI ;

​Yapışkan olmayan his özelliği

Hassas ciltler için yüksek koruma
Suya dayanıklı
UVA-UVB'ye karşı geniş spektrumlu koruma
Hipoalerjenik ve non komodojenik
Paraben içermez.
Benim için uygun mu?
- Güneşe karşı hassas ciltler
- Cilt yanığına meyilli ciltler
- Çok yüksek korunma ürününün(SPF50+) devamı olarak
Yararları
- Fotokoruyucu aktif kompleksi sayesinde UVA ve UVB'ye karşı geniş spektrumlu koruma sağlar.
- Güçlü bir antioksidan içerir.
- Ciltte yapışkan olmayan ve satensi bir his bırakır.
Uygulama yöntemi
- Güneşe çıkmadan önce tüm yüze eşit bir şekilde uygulayın.
- Uzun süreli maruziyetlerde, duş ve yüzme sonrası sık sık uygulamayı tekrarlayın. Güneşten korunma için yapılması gerekenler.
- Günün en sıcak saatleri olan 11:00-16:00 arası güneşe çıkmaktan kaçının.
- Koruyucu kıyafetler giyin(geniş siperli bir şapka, güneş gözlüğü, t-shirt, vb gibi)
- Çocuk ve bebeklerin güneşe direk maruz kalmasından kaçının.
- Ürün üzerindeki SPF koruma seyiyesinden doğru şekilde yararlanmak için cildinize 2mg/cm2 ürün uygulamanız gerekmektedir. Bu da yetişkinlerde 36 gr'a tekabül etmektedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

TAKVİYE EDİCİ GIDALAR HAKKINDA ÖNEMLİ UYARI

Takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR, günlük beslenmenin yerine geçmezler. Işıktan ve nemden uzak, oda sıcaklığında, çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Herhangi bir beklenmeyen etkide doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna danışınız. Hamilelik ya da emzirme dönemlerinde kullanılması güvenli olmayabilir, bu dönemlerde doktorunuza danışmadan kullanmayınız.

Önemli Uyarı; Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. www.farmagross.com aracılığı ile satılan Takviye Edici Gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve ilaç değildir.

Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar.

 

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün, insan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevrilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir.

Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaat edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz. Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Hassas ciltler için yüksek koruma faktörlü nemlendirici etkili Güneş yağı

  • 119,90 TL
  • 71,94 TL
  • Vergiler Hariç: 60,97 TL

Etiketler: Avene Huile Solaire Spf30 200 ml Sprey Güneş Yağı