Bio-Oil Çatlak Oluşumuna 60 ml Vücut Yağı

-30% Bio-Oil Çatlak Oluşumuna 60 ml Vücut Yağı

Bio-Oil Çatlak Oluşumuna 60 ml Vücut Yağı

Oluşmuş  çatlaklar , cilt lekeleri, ince çizgi ve kırışıklıklar için
tasarlanmış bu ürün ayrıca cilde nem kazandırmaya yardımcı olur.
Bio-Oil Cilt Bakım Yağı, çok yönlü bir yağ olarak tasarlanmıştır,
cildinizi etkili bir şekilde nemlendirmeye kuruluklardan korumaya destek olur.
Formülünde bulunan PurCellin Yağı içerisindeki bitki özlerinin ve vitaminlerin
cilde hızla emilmesini sağlamaya yardımcı olurken ciltte yağlı hissi bırakmamaya çalışır.

Sağlıklı ve pürüzsüz bir cilt görünümü sağlamaya yardımcı olur.
Bio Oil ciltteki ince çizgi ve kırışıklıkların  görünümünü azaltmaya ve cildi sıkılaştırmaya destek olur.
Cilt renginde açılmaların ya da güneşe aşırı maruz kalmanın sebep olduğu ton farklılıklarının görünümünü
düzeltmeye yardımcı olur.
Cilde yoğun bir nem kazandırarak rahatlama sağlamaya, kuruluğa karşı korumaya yardım eder.
Hızlı bir şekilde kilo alıp verme sonucunda sıklıkla görülebilen çatlaklar da özellikle kadınlar için oldukça rahatsız edici bir durumdur. Bio-Oil Cilt Bakım Yağı, düzenli kullanıldığında ciltte oluşmuş çatlakların görünümlerinde düzelme sağlamaya, renk pigmentasyonunda denge sağlamaya ve cilde bakım etkisi sunmaya yardımcıdır.
Banyo yağı olarak da kullanarak cilde yoğun bir nem kazandırmanıza yardım eder.
A ve E vitaminleri, Kalendula, lavanta, biberiye vepapatya yağı ve daha pek çok bitkisel yağlar ve vitaminler içermektedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

TAKVİYE EDİCİ GIDALAR HAKKINDA ÖNEMLİ UYARI

Takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR, günlük beslenmenin yerine geçmezler. Işıktan ve nemden uzak, oda sıcaklığında, çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Herhangi bir beklenmeyen etkide doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna danışınız. Hamilelik ya da emzirme dönemlerinde kullanılması güvenli olmayabilir, bu dönemlerde doktorunuza danışmadan kullanmayınız.

Önemli Uyarı; Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. www.farmagross.com aracılığı ile satılan Takviye Edici Gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve ilaç değildir.

Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar.

 

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün, insan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevrilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir.

Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaat edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz. Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Vücutta oluşan çatlakları ve lekeleri gideren vücut bakım yağı


  • 69,90 TL
  • 48,90 TL
  • Vergiler Hariç: 41,44 TL

Etiketler: Bio-Oil Çatlak Oluşumuna 60 ml Vücut Yağı