Bio-Oil Cilt Bakım Yağı 60 ml

-13% Stokta Yok Bio-Oil Cilt Bakım Yağı 60 ml

Bio-Oil Cilt Bakım Yağı 60 ml


Bio-Oil çatlak oluşumunu önlemeye ve cilt lekelerini
görünümünü düzeltmeye destek olmak için formüle edilmiş
bir cilt bakım yağıdır.

Günde iki defa vücüdun göbek, göğüs, bel, kalça ve
üst bacak gibi bölümlerinde oluşmuş çatlaklara uygulandığında,
çatlakları giderme konusunda oldukça etkilidir.
Yine aynı şekilde, cilt lekeleri için kullanıldığında,
ciltteki ton farklılıklarını düzenlediği, lekeleri gidermeye
yardımcı olduğu gözlenmiştir.

Ayrıca cildi nemlendirerek, ince kırışıklıkların ve yaşlanma
belirtilerin azalmasına destek olur.


Kullanım Şekli ve Uyarılar:
Sadece harici kullanım içindir.
İhtiyaç duyulan bölgelere, tümüyle emilene kadar dairesel hareketlerle
masaj yaparak uygulanmalıdır.
Açık yara üzerine uygulanmayın.
Nadirde olsa karşılaşılabilen tahrişlerde ürün kullanmayı durdurunuz.
Güneş ışığından koruyarak serin bir yerde muhafaza ediniz.

Ayrıca, ciltteki ince çizgi ve kırışıklıklara karşı bakım sağlamaktadır.
Cildi sıkılaştırır, daha pürüzsüz ve esnek bir hale getirir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

TAKVİYE EDİCİ GIDALAR HAKKINDA ÖNEMLİ UYARI

Takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR, günlük beslenmenin yerine geçmezler. Işıktan ve nemden uzak, oda sıcaklığında, çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Herhangi bir beklenmeyen etkide doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna danışınız. Hamilelik ya da emzirme dönemlerinde kullanılması güvenli olmayabilir, bu dönemlerde doktorunuza danışmadan kullanmayınız.

Önemli Uyarı; Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. www.farmagross.com aracılığı ile satılan Takviye Edici Gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve ilaç değildir.

Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar.

 

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün, insan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevrilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir.

Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaat edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz. Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Çatlak oluşumunu önlemeye ve cilt lekelerinin görünümünü düzeltmeye destek olmak için formüle edilmiş bir cilt bakım yağı


  • 79,90 TL
  • 69,90 TL
  • Vergiler Hariç: 59,24 TL

Etiketler: Bio-Oil Cilt Bakım Yağı 60 ml