Bioder Biocure Tüy Azaltıcı 3x5 ml Yüz Kürü

-30% Stokta Yok Bioder Biocure Tüy Azaltıcı 3x5 ml Yüz Kürü
BİODER BİO EPILATION Herbal Complex B ve özel bitkisel özlerin konsantre ve güçlü birleşimi ile bir yenilik getirerek tüy azaltıcı kürü geliştirdi. BIOCURE Tüy azaltıcı kür, sinerjik bir etki ile çalışan yağ, serum, süt formülasyonlarını içerir. Konsentre formül, epilasyon sonrası sadece 3 günlük kullanımla, tüy çapında incelme, tüy sayısında azalma ve tüy çıkışında gecikme sağlar.

Tüy Azaltıcı Yağ : bitkisel yağ karışımlarıyla özel olarak geliştirilen formül, tüy azaltıcı etki saglarken epilasyon sonrası cildi yatıştırır, nemlendirir ve ipeksi bir yumuşaklık sağlar.

Tüy Azaltıcı Serum : Turunç ve Herbal Complex B ekstreleri ile cilde zarar vermeden tüy sayısında azalma sağlar.

Tüy Azaltıcı Losyon : İçeriğindeki kırmızı yonca ve soya ekstresi gibi özel olarak seçilmiş bitkisel özler ile tüy çıkısında gecikme ve tüy çapında incelme sağlar. Epilasyon sonrası yağ ve serum ile özel olarak bakım yapılmış cilde, kürün son aşaması olarak bariyer fonksiyonu güçlendirici bakım yapar, maksimum etkinlik sağlar ve mükemmel toleransı garanti eder.

GELİŞTİRİLMİŞ 3'LÜ ETKİLİ BIOCURE' ün düzenli kullanımda tüyleri azalttığı ve cilt üzerinde istenmeyen herhangi bir etkiye sebep olmadığı, dermotolojik olarak güvenli ve cilt ile uyumlu olduğu kanıtlanmıştır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

İstenmeyen tüylerin azalmasına, incelmesine ve daha geç çıkmasına yardımcı olan tüy azaltıcı serum  • 69,90 TL
  • 48,93 TL
  • Vergiler Hariç: 41,47 TL

Etiketler: Bioder Biocure Tüy Azaltıcı 3x5 ml Yüz Kürü