Bioderma Photoderm LEB Sprey Spf30 125 ml

-15% Stokta Yok Bioderma Photoderm LEB Sprey Spf30 125 ml

Bioderma Photoderm LEB Sprey Spf30 125 ml


Güneş alerjisine yatkın hassas ciltler için kullanıma
uygundur.

Dermatolojik UVA ve UVB filtreleri sayesinde UV ışınlarına
karşı optimum koruma sağlar.

Hücresel Bioprotection formülü sayesinde hücreden başlayan
koruma sağlar ve oluşabilecek hasar riskinin azaltılmasına
ve güneş kaynaklı cilt yaşlanmasının önlenmesine yardımcı olur.

Ultra hafif dokusu sayesinde cilt üzerinde beyaz iz bırakmaz.


Kullanım Şekli:
Kullanmadan önce kutu iyice çalkalanmalıdır.
Güneşe çıkmadan ve suya girmeden önce, özellikle dekolte
bölgesi gibi güneşe karşı daha hassas bölgelere bol ve
eşit miktarda uygulanır.
Sıklıkla, özellikle yüzmeden ve ürünün cilt yüzeyinde kalmasını
engelleyen aktivitelerden sonra yeniden tekrarlanmalıdır.

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

TAKVİYE EDİCİ GIDALAR HAKKINDA ÖNEMLİ UYARI

Takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR, günlük beslenmenin yerine geçmezler. Işıktan ve nemden uzak, oda sıcaklığında, çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Herhangi bir beklenmeyen etkide doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna danışınız. Hamilelik ya da emzirme dönemlerinde kullanılması güvenli olmayabilir, bu dönemlerde doktorunuza danışmadan kullanmayınız.

Önemli Uyarı; Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. www.farmagross.com aracılığı ile satılan Takviye Edici Gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve ilaç değildir.

Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar.

 

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün, insan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevrilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir.

Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaat edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz. Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Güneş alerjisine yatkın hassas ciltler için, yüksek koruma sağlayan yaşlanma karşıtı güneş koruyucu sprey


  • 129,50 TL
  • 110,08 TL
  • Vergiler Hariç: 93,28 TL

Etiketler: Bioderma Photoderm LEB Sprey Spf30 125 ml