Dermoskin Acgun Arındırıcı Maske 30 ml

-30% Dermoskin Acgun Arındırıcı Maske 30 ml

Dermoskin Acgun Arındırıcı Maske 30 ml

İçeriğinde bulunan etken maddelerin kurutucu, arındırıcı, nemlendirici ve anti-bakteriyel etkisi ile sivilceli ve sivilceye yatkın yağlı ciltlerde oluşan problemlerin giderilmesine olanak sağlar.


İçeriğinde yer alan;

Kaolen, cildin yağını alır.

Hydrate Silica kurutucu etkisi sayesinde yağlanmayı engeller, cildin arınmasına destek olur.

Sülfür cildin yağlanmasını  ve  iltihaplanmayı azaltarak, sivilce oluşumuna ve oluşmuş sivilcelerin giderilmesine destek olur.

Zinc Oxide yağ dengesini düzenler. Yumuşatıcı ve onarıcı etkisi sayesinde cildin yeniden yapılanmasına destek olur.

Camphor  antiseptik  özelliğe  sahiptir. iltihaplanmaya engel olur.

Polysorbate 20, cilt ile son derece uyumlu bebeklerde bile rahatlıkla kullanılan emilsüyon bağlayıcı ve temizleyici maddedir. Gerektiğinde ciltte uzun süre kalabilir. İritasyon yapmaz. Mask’ın kolay yıkanıp akmasına yardımcı olur. Arındırıcı etkisi vardır.

 

Maske olarak sivilceli veya sivilceye yatkın yağlı ciltlerin kullanımına uygundur.

Kuru ciltlerin kullanımına uygun değildir. Karma ciltlerde ise sadece yağlı bölgelere uygulanır.


Sivilce kurutucu olarak; Her cilt tipinde o cilt ile uyumlu temizleyici ile cildi temizledikten sonra sadece sivilcelerin üzerine sürülerek, sivilceleri kurutulması için uygulanabilir.

 

 

Kullanım Şekli:

Sivilceli veya sivilceye yatkın yağlı ciltlerde üç farklı kullanımı vardır;

Haftada bir veya iki defa ciltteki fazla yağın alınması için maske olarak 15 dakika ciltte bırakılıp, kuruduktan sonra su ile yıkanır.

Acgun Yüz Yıkama Jeli ile yüzünüzü yıkayıp kuruladıktan sonra, sivilce kurutucu etkisi nedeniyle doğrudan sivilcelerin üzerine az miktarda uygulanıp temizlenmeden sabaha kadar ciltte bırakılabilirsiniz.

Bu ikili kullanım yoğun yağlı ve sivilceli ciltlerden ziyade ciltte belli bölgelerde toplanmış sivilcelerin kurutulmasında etkin olup kısa süreli bir  uygulanmalıdır.


Özellikle sırttaki sivilcelerde, Acgun Canlandırıcı Tonik ile temizlenmiş bölgeye ince bir tabaka halinde uygulandıktan sonra temizlenmeden sabaha kadar sivilcelerin üzerinde bırakılabilirsiniz.
 


Uyarılar:

Haricen kullanılır. 15-25°C arasında oda sıcaklığında, nemsiz ortamda, çocukların ulaşamayacakları yerde ve kapağı olarak muhafaza ediniz.
Gözünüze temas etmesi halinde bol su ile durulayınız.
Ürünü uyguladıktan hemen sonra güneşe çıkmayınız. Kesinlikle kuru ciltlere uygulamayınız.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

TAKVİYE EDİCİ GIDALAR HAKKINDA ÖNEMLİ UYARI

Takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR, günlük beslenmenin yerine geçmezler. Işıktan ve nemden uzak, oda sıcaklığında, çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Herhangi bir beklenmeyen etkide doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna danışınız. Hamilelik ya da emzirme dönemlerinde kullanılması güvenli olmayabilir, bu dönemlerde doktorunuza danışmadan kullanmayınız.

Önemli Uyarı; Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. www.farmagross.com aracılığı ile satılan Takviye Edici Gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve ilaç değildir.

Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar.

 

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün, insan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevrilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir.

Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaat edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz. Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Yağlı ve akne eğilimli ciltlerde kullanıma uygun, arındırıcı, nemlendirici etkili, cilt bakım maskesi


  • 49,50 TL
  • 34,65 TL
  • Vergiler Hariç: 29,36 TL

Etiketler: Dermoskin Acgun Arındırıcı Maske 30 ml