Dermoskin Biotin Şampuan Erkek 200 ml 3 Al 2 Öde

-30% Dermoskin Biotin Şampuan Erkek 200 ml 3 Al 2 Öde

Dermoskin Biotin Şampuan Erkek 200 ml 3 Al 2 Öde

Dermoskin Biotin Şampuan Erkek; saçlı derinin ve saç tellerinin üzerinde hiçbir kalıntı bırakmadan, hassas bir şekilde temizlenmesine yardımcı olarak, saçlara ekstra canlılık ve hacim kazandırır.


Biotin Şampuan; saç folikülünü besler, saçın doğal direncini ve dayanıklılığını artırmaya yardımcı olur. Saç kaybını önler ve saçın sağlıklı bir şekilde uzamasına olanak sağlar.


İçeriğinde bulunan Horse Tail Extract (Equisetum Arvense Extract), Tea Extract (Camellia Sinensis Leaf Extract) ve Biotin, Saç folikülünden başayıp saç tellerine kadar saçların canlanmasına, güçlenmesine, saç tellerinin kalınlaşıp hacim kazanmasına olanak sağlar.


Horse Tail Extract yüksek oranda silika içerir, silika bağ dokusunu güçlendirerek saç tellerinin hacim kazanmasını sağlar.


Tea Extract içerdiği kuvvetli antioksidanla saçları oksidatif zararlara karşı korur, an dolaşımını hızlandırır, saçlara fark edilir şekilde esneklik ve parlaklık kazanır.

 

Kullanım Şekli:


Islak saça uygulayınız.


En az 3 dakika saç üstünde tutunuz ve durulayınız.


Günlük kullanıma uygundur.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Saç dökülmesi problemi yaşayan erkekler için, saç kaybının önüne geçen, saçları arındıran, saçlara ekstra hacim kazandıran şampuan


  • 89,90 TL
  • 62,90 TL
  • Vergiler Hariç: 53,31 TL

Etiketler: Dermoskin Biotin Şampuan Erkek 200 ml 3 Al 2 Öde