Dermoskin Medobiocomplex-K 60 Kapsül + Biotin Şampuan 200 ml Hediye

-17% Stokta Yok Dermoskin Medobiocomplex-K 60 Kapsül + Biotin Şampuan 200 ml Hediye

Dermoskin Medobiocomplex Kadın 60 Kapsül + Biotin Şampuan 200 ml Hediye

Dermoskin Medobyocomplex Kadın  saç dökülmesine karşı vitamin,
mineral, aminoasitler ve bitkisel ekstratlardan meydana gelen
saç dökülmesinin tiplerine yönelik formüle edilen, kapsül
formunda preparatlardır.

Saçın beslenmesini arttırarak ömrünün uzamasına,
saç kalitesinin artmasına ve saç kaybını belirgin bir şekilde
önlemeye yardımcı olur.


Kullanım Şekli:
Günde 1 kapsül alınması tavsiye edilir.
Ortalama kullanım süresi 3-6 ay arasındadır.

Gerektiğinde daha uzun süreli kullanıma uygundur veya
doktorunuzun önerdiği şekilde kullanınız.


Dermoskin Biotin Şampuan Kadın 200 ml

Dermoskin Biotin Şampuan Kadın, saçlı derinin ve saç tellerinin
üzerinde hiçbir kalıntı bırakmadan, hassas bir şekilde
temizlenmesine yardımcı olarak, saçlara ekstra canlılık ve
hacim kazandırır.

Kullanım Şekli:
Islak saça uygulayınız.
En az 3 dakika saç üstünde tutunuz ve durulayınız.


Günlük kullanıma uygundur

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

TAKVİYE EDİCİ GIDALAR HAKKINDA ÖNEMLİ UYARI

Takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR, günlük beslenmenin yerine geçmezler. Işıktan ve nemden uzak, oda sıcaklığında, çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Herhangi bir beklenmeyen etkide doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna danışınız. Hamilelik ya da emzirme dönemlerinde kullanılması güvenli olmayabilir, bu dönemlerde doktorunuza danışmadan kullanmayınız.

Önemli Uyarı; Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. www.farmagross.com aracılığı ile satılan Takviye Edici Gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve ilaç değildir.

Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar.

 

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün, insan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevrilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir.

Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaat edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz. Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Kadınlar için, içeriğinde vitamin ve mineraller bulunan, saç dökülmesine karşı geliştirilmiş, saçları besleyen ve saç kaybını önleyen takviye edici gıda ve saç dökülmesi karşıtı şampuan  • 119,90 TL
  • 99,00 TL
  • Vergiler Hariç: 91,67 TL

Etiketler: Dermoskin Medobiocomplex-K 60 Kapsül + Biotin Şampuan 200 ml Hediye