Notice: getimagesize(): Read error! in /home/farmag/public_html/system/journal2/classes/journal2_utils.php on line 496Notice: Image data/resimler/venatura-vm-dha-multivitaminler-ve-multimineraller-30-yumusak-kapsul-7138.jpg is invalid! in /home/farmag/public_html/system/journal2/classes/journal2_utils.php on line 499 Doppelherz System Kollagen Beauty 25 ml x 30 Flakon

Doppelherz System Kollagen Beauty 25 ml x 30 Flakon

-40% Doppelherz System Kollagen Beauty 25 ml x 30 Flakon

Doppelherz System Kollagen Beauty 25 ml x 30 Flakon

Kolajen içeren takviye edici gıdadır.

Ürün içeriğinde yer alan:

Kolajen peptidler; cildin daha sıkı ve daha esnek hale gelmesini sağlar ayrıca kırışıklık derinliğinin azaltılmasına destek olur. Ayrıca cilde parlaklık ve esneklik sağlayan elastin proteinin cilde konsantrasyonunu artırır.

Açai ekstresi; içerdiği antioksidan sayesinde cildin arınmasını ve yenilenmesini destekler.

C Vitamini, E Vitamini, Beta Karoten; cildin arınmasını, hücre çoğalmasını sağlar.

Biotin; cildi koruyan yapıya sahip olan keratin molekülünün sentezini artırır.

Laktoz ve gluten içermez.

 

Kullanım Şekli:

11 yaş ve üzeri bireyler tarafından günde 1 flakon yemekle birlikte alınması tavsiye edilir.

 

Etken Madde    Tavsiye edilen günlük porsiyon ( 1 Flakon ,25 ml )
Kollajen Peptit          2500mg                                              -
Açai                          100mg 
Vitamin C                  80mg 
Çinko                       5.0mg 
Vitamin E                 3.0mg æ-TE 
Beta-Karoten           0,98mg 
Bakır                       150ug 
Biotin                      150ug 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

TAKVİYE EDİCİ GIDALAR HAKKINDA ÖNEMLİ UYARI

Takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR, günlük beslenmenin yerine geçmezler. Işıktan ve nemden uzak, oda sıcaklığında, çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Herhangi bir beklenmeyen etkide doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna danışınız. Hamilelik ya da emzirme dönemlerinde kullanılması güvenli olmayabilir, bu dönemlerde doktorunuza danışmadan kullanmayınız.

Önemli Uyarı; Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. www.farmagross.com aracılığı ile satılan Takviye Edici Gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve ilaç değildir.

Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar.

 

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün, insan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevrilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir.

Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaat edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz. Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Kolajen içeren takviye edici gıdadır.


  • 498,00 TL
  • 298,00 TL
  • Vergiler Hariç: 275,93 TL

Etiketler: Doppelherz System Kollagen Beauty 25 ml x 30 Flakon