ENJOY Aile Paketi Spf50 Yetişkin ve Çocuk Güneş Kremi (03/2020)

-71% ENJOY Aile Paketi Spf50 Yetişkin ve Çocuk Güneş Kremi (03/2020)

Enjoy kalitesini avantajlı olarak alabilmenin keyfini Enjoy Blue Box ile sürün.

Enjoy Blue Box Avantajlı Aile Seti içerisinde Enjoy SPF50+ Hassas Ciltler için Güneş Kremi ile Enjoy Kids SPF50+ Hassas Ciltler için Çocuk Güneş Kremi yer almaktadır.

Enjoy Kids SPF 50+

Hassas Güneş Kremi, hassas cilt yapısına sahip çocuklar için özel olarak geliştirilmiş, benzersiz formülünde bulunan organik ve mineral güneş filtreleri ile çok yüksek ve hassas koruma oluşturan güneş kremidir. İçeriğinde yer alan yeşil çay ekstresi, resveratrol ve Vitamin B3 ile ultraviyolenin yol açtığı hasarlara karşı korumasız olan çocuk cildini korur. CoQ10, E ve C vitaminleri ve Panthenol (Vitamin B5) ile beraber cilt yapısını güçlendirir. 

Nano partikül teknolojisi ile desteklenen hassas ciltli çocuklar için geliştirilmiş Enjoy Kids SPF 50+ Hassas Güneş Kremi hemen emilir ve çok yüksek koruma oluşturur. Paraben benzeri koruyucular ile parfüm içermemektedir. İngiltere’den ithal.

Hassas Ciltler İçin SPF 50+ Güneş Kremi

Hassas Ciltler İçin Ultraviyoleye bağlı gelişen cilt hasarına karşı Çok Yüksek Koruma oluşturan hassas güneş kremidir. Bileşimindeki mineral ve organik güneş filtreleri ile güneşin UVA ve UVB ışınlarına karşı çok yüksek koruma sağlar. Enjoy SPF 50+ Güneş Kreminin özel formülü gün boyu yüksek koruma sağlarken, suya ve terlemeye karşı çok dirençlidir. Cilt besleyiciler Panthenol (Vitamin B5), niasinamid (Vitamin B3), Vitamin E, Vitamin C, Fitantriol, Allantoin, Soya ve Jojoba Yağları ile cilde bakım yaparken cildi besler, nemlendirir ve yatıştırır. Özgün bileşimindeki Yeşil Çay Ekstresi, Resveratrol, CoQ10 ile cilt hasarına karşı koyar, Licorice, 4-t-Butylcyclohexanol, Bisabolol ve Allantoin ile hassas ciltlerde hassasiyeti giderir. 

 Paraben İçermez.
 Dermatolojik Olarak Test Edilmiştir.
 Phototoxic Değildir.
 Photoallergic Değildir.
 Mineral ve Organik Güneş Filtresi.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Çocuklar ve yetişkinler için yüksek koruma faktörlü güneş kremi seti


  • 112,00 TL
  • 32,90 TL
  • Vergiler Hariç: 27,88 TL

Etiketler: ENJOY Aile Paketi Spf50 Yetişkin ve Çocuk Güneş Kremi (03/2020)