Makaleler
Besin Takviyesi
Piyasada birçok gıda takviyesi mevcuttur, fakat bunlar kimin içindir? Bunlar ne zaman faydalı, etkisiz ve hatta zararlıdır? Bu makalede, gıda takviyeleri alma konusunda genel önerileri inceleyeceğiz. Gıda takviyesi nedir? Diyet veya beslenme takviyeleri ismi de verilen gıda ta..
Güzellik Sırları
İşinize yarayacak güzellik sırları   Makyaj Koyu renkli rujların modası henüz geçmedi ama hepimiz çantamızda bir de parlatıcı taşır olduk. Evden çıkarken ağır makyaj yapmayı sevmeyenlerdenseniz dudaklarınıza bir parlatıcı sürebilirsiniz. Emin olun si..
Güneş Kremleri ve Önemi
Güneş sağlıklı bir vücudun düzenli olarak maruz kalması gereken etkenlerden bir tanesi. Atalarımızın da söylediği güneş girmeyen eve doktor girer sözü güneşin genel sağlığımız için önemini kanıtlar derecededir. İhtiyaç duyduğumuz D vitaminin..
Sağlıklı Yaşam İçin On Beslenme Önerisi.
Sağlıklı Bir Yaşam İçin 10 Beslenme Önerisi Öğün Atlamayın.. Yeterli ve dengeli beslenmek için öğün atlamayın. Çünkü atlanan her öğün bir sonraki öğüne kadar daha çok acıkmanıza ve karşınıza çıkan her yem..
Saç Bakım...
Yıkama - Saçın güzel olması için öncelikle temiz olması şarttır. Şampuanınızın etkisini ve genel saç hijyeninizi artırmak için fırçalarınızı sık sık sabun ve sıcak suyla temizleyin. - Şampuan öncesi saçınızı kir ve tozdan arındırmak i&cc..
Cilt Bakımı...
CILT BAKIMININ EN TEMELINDE OLMASI GEREKEN AMAÇ, CILTTEKI YAĞLANMANIN AZALTILMASI VE OLUŞAN YAĞLANMALARIN AZALTILMASIDIR.    BUNUNLA BIRLIKTE TÜM YAĞINDA CILTTEN UZAKLAŞTIRILMAMASI GEREK   İlk Önce Cilt Temizliği      &nbs..
Probiyotik ve Prebiyotik Nedir Ne İşe Yarar.
          Gıdalar özellikle şu günlerde sadece lezzet ve besin içeriklerine göre değil, aynı zamanda fonksiyonel yarar sağlayıp sağlamadıklarına göre de değerlendirilmektedir.           Fonksiyonel gıdalar, temel besleyi..
Neden organik kozmetik kullanmalıyız?
Neden organik kozmetik kullanmalıyız? Vücudumuza ne sürersek aslında onu bir bakıma "yemiş" de oluyoruz. Çünkü cildimize sürdüğümüz her şey, cilt tarafından emiliyor ve kana karışıyor. Bu yüzden organik kozmetik kullanmak demek, sağlığ..
Prof. Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu Zayıflama Kürleri, Şifalı Bitkiler
Alkali Su Gerçeği  Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu katıldığı programda, içtiğimiz su hakkında bilinmesi gerekenleri anlattı. Böylelikle içme suyu hakkında dolaşan birçok iddia da ortadan kalkmış oldu. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu içme suyunun ..
Jinekolog Dr. Süleyman ESERDAĞ Gebelik ve Sağlık Ürünlerini Sizler için Değerlendirdi
Eğer bir gebelik düşünüyorsanız;  Hekiminize gebe kalmadan önce gidip muayene olmanızda fayda var. Muayene sonrası genital bölgenizle ilgili pek çok problem giderilecektir. Çünkü, pek çok tedavi yöntemi ve ilaç gebeliğinizde..

FarmaBlog

Tags

Telif Hakki © 2018 FarmaBlog
Tüm Haklari Saklidir.