Klorane Quinine Kinin Dökülme Önleyici Şampuan 400 ml

-34% Klorane Quinine Kinin Dökülme Önleyici Şampuan 400 ml

Tüm KLORANE bitkileri çok iyi bilinen etkileri ve mükemmel toleransları nedeniyle seçilmislerdir. KLORANE Phytofiliere adı verilen gerçekten çok sıkı/titiz kural ve normlara göre yetiştirilerek hasat edilirler. İlaç endüstrisinde kullanılan bilimsel prosedürlerin tamamı uygulanarak, bu ekstreler aktif içeriklere kadar damıtılırlar. Bu da etkinliğin daha da artmasına yardım etmektedir.

Klorane Laboratuvarları, bitki mirasının iyi kullanımını ve korunmasını amaçlayan Klorane Institute isimli fonun aktif destekçisidir.

Klorane Kinin içeren bakım şampuanı, içeriğindeki B vitamini kompleksleriyle saç yapısının güçlenmesine ve saçın hızlı uzamasına, kolay şekil alıp, eski sağlığına kavuşmasına yardımcı olur.

Kullanım Talimatları:

Saçınızı şampuanlayınız ve ardından iyice durulayınız. Durulamadan önce şampuanın saçınızda birkaç dakika kalmasına izin veriniz. Dilediğiniz sıklıkta kullanabilirsiniz. Gözle temas ederse bol suyla durulayınız. Saç dökülmesi probleminde kullanılan saç dökülmesi karşıtı bakım ürünleri için ideal bir tamamlayıcıdır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Saç dökülmelerine karşı bakım sağlayan,saçları canlandırıcı etkili şampuan


  • 74,90 TL
  • 49,40 TL
  • Vergiler Hariç: 41,86 TL

Etiketler: Klorane Quinine Kinin Dökülme Önleyici Şampuan 400 ml