La Roche Posay Anthelios Dry Touch Gel Cream Spf50 50 ml

-25% Stokta Yok La Roche Posay Anthelios Dry Touch Gel Cream Spf50 50 ml
La Roche Posay Anthelios XL Dry Touch Gel Cream SPF 50+ Yüz İçin Jel Krem Güneş Kremi
Cildimizdeki Provitamin D'yi D Vitaminine dönüştürdüğü için güneş ışınları cilt açısından oldukça önemli bir doğal kaynaktır. Ancak güneş ışınlarının zararlı etkileri olduğu da herkesçe bilinmektedir. Özellikle bebekler ve çocuklar başta olmak üzere tüm insanlar güneşin aşırı sıcağına karşı duyarlıdır. Güneş ışınlarına karşı cilt korumasız kaldığında çeşitli lekelenmeler oluşmaya başlar. Özellikle küçük yaşlarda güneşten dolayı oluşan hasarlar yaşın ilerlemesiyle ciltte kalıcılaşmaya başlar. Bu hasarlar sadece leke oluşumuna değil çeşitli olumsuz sonuçların doğmasına da sebep olur.

Bu olumsuz sonuçlardan ilki deri hücrelerinin hasar görmesidir. Cilt erken yaşta kırışıklıklar, ciltte ton farkı hatta cilt kanseri boyutuna kadar ulaşabilen sorunlarla karşılaşabilir. Ayrıca ciltteki çillerin oluşmasının temelinde de güneş ışınlarının zararları yatar. Cildinizde olumsuz görüntülere maruz kalmamak ve sağlıklı yaşamak için Anthelios XL Dry Touch Gel Cream SPF 50+ Yüz İçin Jel Krem Güneş Kremi kullanmanızı tavsiye ederiz.

La Roche Posay Anthelios XL Dry Touch Gel Cream SPF 50+ Yüz İçin Jel Krem Güneş Kremi Özellikleri

Yoğun güneş ışığına maruz kalan ciltlerin onarımına yardımcı olur. Güneşe karşı tolerans gösteremeyen, hassas ve alerjiye eğilimli ciltlerin güneşin zararlı etkilerine karşı güçlü bir savunma sistemi oluşturmasında ve bu olumsuz etkilerden en az hasarla kurtulmasında etkili bir rol oynar. İçerisinde bulunan La Roche Posay Termal Suyu sayesinde cildi güneşe karşı korurken aynı zamanda ferahlatır ve yatıştırır. Aynı zamanda kimyasal içerikli ilaçların sebep olduğu hamilelik maskelerinin, pigment beneklerinin ve ışığa karşı duyarlılığın büyük ölçüde azalmasını sağlar.

Cildi kalıcı hasarlardan koruduğu gibi prematüre cilt yaşlanmasının da önüne geçmeye çalışır. Düzenli kullanıldığı takdirde cilt UV ışınlarının zararlı etkilerine karşı etkili bir korunma duvarı oluşturur. Güneşte belirginleşen parlamayı önleyerek cilde mat bir görünüm sağlar ve ciltte kalıcı olan beyaz leke oluşumuna neden olmaz. Zararlı güneş ışınlarına karşı dayanıklı bir filtreleme sistemine sahiptir. Özellikle karma ve yağlı cilt tiplerine uyumlu olan Anthelios XL Dry Touch Gel Cream SPF 50+ Yüz İçin Jel Krem Güneş Kremi suya oldukça dayanıklıdır ve dermatolojik kontrollerden geçmiştir. Komedojenik olmamakla beraber parfüm ve paraben içermez.

Kullanımı : Güneşe çıkmadan yarım saat önce tüm yüz bölgesine uygulanır. 2 saatte bir ve her yüzmeden sonra uygulanır. Ürün 50 ml'dir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

TAKVİYE EDİCİ GIDALAR HAKKINDA ÖNEMLİ UYARI

Takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR, günlük beslenmenin yerine geçmezler. Işıktan ve nemden uzak, oda sıcaklığında, çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Herhangi bir beklenmeyen etkide doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna danışınız. Hamilelik ya da emzirme dönemlerinde kullanılması güvenli olmayabilir, bu dönemlerde doktorunuza danışmadan kullanmayınız.

Önemli Uyarı; Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. www.farmagross.com aracılığı ile satılan Takviye Edici Gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve ilaç değildir.

Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar.

 

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün, insan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevrilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir.

Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaat edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz. Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Normal, karma ve yağlı ciltler için, çok yüksek güneş koruması sağlayan, suya, kuma ve tere dayanıklı güneş kremi


  • 114,90 TL
  • 86,18 TL
  • Vergiler Hariç: 73,03 TL

Etiketler: La Roche Posay Anthelios Dry Touch Gel Cream Spf50 50 ml