La Roche Posay Anthelios Dry Touch Gel Cream Spf50 50 ml

-20% La Roche Posay Anthelios Dry Touch Gel Cream Spf50 50 ml
La Roche Posay Anthelios XL Dry Touch Gel Cream SPF 50+ Yüz İçin Jel Krem Güneş Kremi
Cildimizdeki Provitamin D'yi D Vitaminine dönüştürdüğü için güneş ışınları cilt açısından oldukça önemli bir doğal kaynaktır. Ancak güneş ışınlarının zararlı etkileri olduğu da herkesçe bilinmektedir. Özellikle bebekler ve çocuklar başta olmak üzere tüm insanlar güneşin aşırı sıcağına karşı duyarlıdır. Güneş ışınlarına karşı cilt korumasız kaldığında çeşitli lekelenmeler oluşmaya başlar. Özellikle küçük yaşlarda güneşten dolayı oluşan hasarlar yaşın ilerlemesiyle ciltte kalıcılaşmaya başlar. Bu hasarlar sadece leke oluşumuna değil çeşitli olumsuz sonuçların doğmasına da sebep olur.

Bu olumsuz sonuçlardan ilki deri hücrelerinin hasar görmesidir. Cilt erken yaşta kırışıklıklar, ciltte ton farkı hatta cilt kanseri boyutuna kadar ulaşabilen sorunlarla karşılaşabilir. Ayrıca ciltteki çillerin oluşmasının temelinde de güneş ışınlarının zararları yatar. Cildinizde olumsuz görüntülere maruz kalmamak ve sağlıklı yaşamak için Anthelios XL Dry Touch Gel Cream SPF 50+ Yüz İçin Jel Krem Güneş Kremi kullanmanızı tavsiye ederiz.

La Roche Posay Anthelios XL Dry Touch Gel Cream SPF 50+ Yüz İçin Jel Krem Güneş Kremi Özellikleri

Yoğun güneş ışığına maruz kalan ciltlerin onarımına yardımcı olur. Güneşe karşı tolerans gösteremeyen, hassas ve alerjiye eğilimli ciltlerin güneşin zararlı etkilerine karşı güçlü bir savunma sistemi oluşturmasında ve bu olumsuz etkilerden en az hasarla kurtulmasında etkili bir rol oynar. İçerisinde bulunan La Roche Posay Termal Suyu sayesinde cildi güneşe karşı korurken aynı zamanda ferahlatır ve yatıştırır. Aynı zamanda kimyasal içerikli ilaçların sebep olduğu hamilelik maskelerinin, pigment beneklerinin ve ışığa karşı duyarlılığın büyük ölçüde azalmasını sağlar.

Cildi kalıcı hasarlardan koruduğu gibi prematüre cilt yaşlanmasının da önüne geçmeye çalışır. Düzenli kullanıldığı takdirde cilt UV ışınlarının zararlı etkilerine karşı etkili bir korunma duvarı oluşturur. Güneşte belirginleşen parlamayı önleyerek cilde mat bir görünüm sağlar ve ciltte kalıcı olan beyaz leke oluşumuna neden olmaz. Zararlı güneş ışınlarına karşı dayanıklı bir filtreleme sistemine sahiptir. Özellikle karma ve yağlı cilt tiplerine uyumlu olan Anthelios XL Dry Touch Gel Cream SPF 50+ Yüz İçin Jel Krem Güneş Kremi suya oldukça dayanıklıdır ve dermatolojik kontrollerden geçmiştir. Komedojenik olmamakla beraber parfüm ve paraben içermez.

Kullanımı : Güneşe çıkmadan yarım saat önce tüm yüz bölgesine uygulanır. 2 saatte bir ve her yüzmeden sonra uygulanır. Ürün 50 ml'dir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Normal, karma ve yağlı ciltler için, çok yüksek güneş koruması sağlayan, suya, kuma ve tere dayanıklı güneş kremi


  • 104,90 TL
  • 83,92 TL
  • Vergiler Hariç: 71,12 TL

Etiketler: La Roche Posay Anthelios Dry Touch Gel Cream Spf50 50 ml