Lierac Premium Elixir 30 ml

-50% Stokta Yok Lierac Premium Elixir 30 ml

Lierac Premium Elixir 30 ml


İnce ve Kadifemsi Dokuya Sahip Yaşlılık Belirtilerine
Karşı Onarıcı Yağ. Direncini kaybetmiş cildin
tazelenmesine yardımcı olur.
İçeriğindeki hücre onarıcı kompleks sayesinde cildin
genlik kaynağı olan Sirtuin 6 proteinini uyarır ve
hücre onarımını destekler.
İçeriğindeki esansiyel sağ asitleri yönünden zengin
siyah çiçekler (orkide, gelincik, gül ) ve yağ kompleksi
( yargan, susam ve tatlı badem) sayesinde cildin onarılmasına
destek olur.

Lireac Premium Elixir yaşlanmasının görünür belirtileri olan
esneklik kaybı, derin kırışıklıklar, ışıltı kaybı ve
koyu lekeler ile savaşır.
Premium Elixir ciltte melanin üretimini düzenleyerek
koyu lekelerin zmaanla azalmasına yardımcı olur.

Kullanım Şekli:
Sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa vücudunuzun
problemli bölgelerine uygulayabilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

TAKVİYE EDİCİ GIDALAR HAKKINDA ÖNEMLİ UYARI

Takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR, günlük beslenmenin yerine geçmezler. Işıktan ve nemden uzak, oda sıcaklığında, çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Herhangi bir beklenmeyen etkide doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna danışınız. Hamilelik ya da emzirme dönemlerinde kullanılması güvenli olmayabilir, bu dönemlerde doktorunuza danışmadan kullanmayınız.

Önemli Uyarı; Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. www.farmagross.com aracılığı ile satılan Takviye Edici Gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve ilaç değildir.

Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar.

 

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün, insan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevrilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir.

Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaat edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz. Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Ciltteki yaşlanma belirtilerini gideren, kırışıklıklara, sarkmalara ve cilt lekelerine karşı bakım sağlayan, cilt bakım yağı


  • 699,00 TL
  • 349,50 TL
  • Vergiler Hariç: 296,19 TL

Etiketler: Lierac Premium Elixir 30 ml