Mustela Merhaba Bebek Seti

-25% Stokta Yok Mustela Merhaba Bebek Seti

Mustela Merhaba Bebek Çantası

 

Çanta ve Alt Değiştirme Pedi Hediyeli

 

1-Mustela Dermo Cleansing 500 ml (Yenidoğan Şampuanı)
Yeni doğanlar ve doğumdan itibaren  tüm bebekler için uygundur. Sabun içermez. PH nötr yapısıyla cildin yapısına ve cildin su / yağ dengesine zarar vermeden saçı ve vücudu nazikçe temizler. İçerdiği hindistancevizi özü sayesinde suyun kurutucu etkisini nötralize eder. Gözleri yakmaz. Vitamin içeren formülasyonu sayesinde cildi yumuşatır ve tahrişi gidermeye yardımcı olur. Alerjik reaksiyon riskini minimuma indirmek üzere hipoalerjenik olarak üretilmiştir.Dermatolojik testlerden geçirilmiştir.

2-Mustela Hydra Bebe Body Lotion Nemlendirici Vücut Losyonu 300 ml

Normal bir cilt yapısına sahip olan yeni doğanlar ve bebekler için geliştirilmiş günlük vücut nemlendiricisidir. Özellikle günlük hayatın sebep olduğu hava kirliliği ve kireçli su gibi zararlı etkilerden cildi koruyan losyon, doğal gelişimini de destekler. Cildi yumuşatıcı etkisini ise bünyesinde barındırdığı shea yağı ile sağlar.İnce ve hafif yapıya sahiptir. Bu sayede cilt yüzeyine kolay uygulanabilir özellik göstermektedir. Cilt tarafından kolaylıkla emilir. Ayrıca cilt yüzeyinde yapışkanlık hissine neden olmaz. Dermatoloji uzmanları eşliğinde yararlılık testlerini başarı ile geçen Mustela Hydra Bebe Body Lotion bebek losyonu cilt yüzeyinde görülen gereksiz su kaybını engellemeyi hedefler.

Jojoba ve tatlı badem yağı ile anında uzun süreli nemlendirme sağlamaya çalışır. Bebeğinizin cildi ipeksi bir yumuşaklık kazanır ve her gün daha fazla güçlendirir.


3-Mustela Massage Oil Masaj Yağı 110 ml

Bebeğinizle birlikte güven içinde sevgi ve keyif anlarını paylaşmanız için idealdir.  Son derece duyusal, eşsiz dokusu sayesinde kuru ve yapışmayan bir etki yaratarak masaj yapmayı kolaylaştırır. Yağ asitleri yönünden zengin cilt koruyucu bitkisel yağların özel karışımı sayesinde cildin nemlenmesi, beslenmesi ve yumuşamasını destekler.

Koruyucu Avokado Yağı ile zenginleştirilmiş yeni formülü sayesinde, masaj yağı bebeğinizin cilt bariyerini destekler ve cildinin zenginliğini korumaya katkıda bulunur. 

Yenidoğandan itibaren tüm bebek ve çocukların kullanımı için uygundur.


4-Mustela 1-2-3 Vitamin Barrier Cream 100 ml
Pişik önleyici kremin bileşiminde etkin şekilde çinko oksit, shea yağı, esansiyel lipidler, kaprilil glikol, B5 vitamini ve F vitamini bulunmaktadır. Özellikle çinko oksitin bariyer görevi üstlenen yapısı sayesinde cilt tahriş yapıcı etkenlere karşı tam koruma altında tutulur. Özellikle idrar, dışkı ve bezin bebek cildinde tahrişe neden olmasına izin vermemeye çalışır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Yenidoğan, bebek ve çocukların hassas ciltleri için, şampuan, losyon, masaj yağı ve pişik kremi içeren bebek seti


  • 269,90 TL
  • 202,50 TL
  • Vergiler Hariç: 171,61 TL

Etiketler: Mustela Merhaba Bebek Seti