Naloc Tırnak Solüsyonu 10 ml

-37% Stokta Yok Naloc Tırnak Solüsyonu 10 ml

Naloc mantar enfeksiyonu veya psoriasisin neden olduğu rengi değişen ve deforme olan tırnaklara yönelik bir topikal (tırnağa uygulanan) tedavidir. Naloc nemi artırır, tırnak plakasının dış katmanlarını nazikçe pürüzsüz hale getirir ve tırnaktaki mikro-ortamı değiştirerek ve tırnak yüzeyi bütünlüğünü iyileştirerek mantar ve bakterilerin çoğalmasını önler. 

Naloc ayrıca tırnakların görünümünü düzeltir ve sağlıklı kalmalarını sağlar. Bir klinik çalışmada, çoğu kullanıcı yalnızca 2 haftada bile tırnak görünümünde düzelme görmüş ve 8 hafta sonra bu oran %92'ye çıkmıştır.*

Naloc tedavisinde bir doktorun tanı koyması gerekmez. 

İÇERİĞİ

Naloc propilen glikol, üre ve laktik asit içeren patentli bir bileşime sahiptir. İçerik maddelerinin tümü GRAS'de (FDA tarafından Genelde Güvenilir Olarak Değerlendirilen Maddeler) listesinde yer almaktadır ve biyolojik olarak tamamen parçalanır. Bu ürün koruyucu ve parfüm içermez.

ETKİSİ

Naloc bir keratolitik etkiye sahiptir ve bu etki nazik bir kimyasal peeling özelliği sağlar. Tırnağın hasarlı katmanını yumuşatarak ve dikkatli bir şekilde gevşeterek Naloc daha pürüzsüz bir tırnak yüzeyi sağlar, renkteki bozulma azalır ve tırnağın görünümü düzelir.

Tırnaktaki hoş olmayan görüntü/şekil bozukluğunun yaygın bir nedeni çok kuru olmasıdır. Kuru bir tırnak kırılabilir, soyulabilir ve sıklıkla sarımsı bir renk alabilir. Naloc tırnaktaki nemi artırır ve hapseder, böylelikle nem dengesi tekrar sağlanır. Nem dengesi tırnağın mikro-ortamını etkiler ve tırnaklarınıza daha sağlıklı bir görünüm kazandırır.

Naloc ve tırnak mantarı

Patentli formülü sayesinde Naloc tırnağın mikro-ortamını değiştirir ve tırnak mantarının gelişebileceği koşulları ortadan kaldırır. Böylelikle mantar saldırısı geri püskürtülür ve önlenir.

Naloc nasıl kullanılır?

Naloc ile tırnağınızı törpülemeniz gerekmeden kolay ve sorunsuz şekilde tedavi edebilirsiniz. Naloc rengi değişen/şekli bozulan tırnağa günde bir kez uygulanır. Naloc'un etkisini göstermesine yardımcı olmak için yatmadan önce rutin bir şekilde tedaviyi uygulamak iyi bir fikirdir.

Naloc nasıl kullanılır

1. Tüpün ucunu tırnağınıza doğru tutun ve hafifçe sıkın.

2. Tırnağın altındaki açık alan dahil tüm tırnak yüzeyine solüsyondan ince bir katman uygulayın.

3. Tırnağın kuruması için birkaç dakika bekleyin.

Tedavi süresi enfeksiyonun başlangıçtaki şiddetine ve tırnaktaki renk değişikliği/hasar boyutuna göre değişiklik göstermektedir. Ciddi bir düzelme elde edilmesi için normalde en az 3-6 ay gerekir ancak yalnızca 2-4 hafta sonrasında bile gözle görülür sonuçlar sağlanabilir. En iyi sonuç için normal tırnak gelişene kadar tedaviye devam edilmesi gerekir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

TAKVİYE EDİCİ GIDALAR HAKKINDA ÖNEMLİ UYARI

Takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR, günlük beslenmenin yerine geçmezler. Işıktan ve nemden uzak, oda sıcaklığında, çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Herhangi bir beklenmeyen etkide doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna danışınız. Hamilelik ya da emzirme dönemlerinde kullanılması güvenli olmayabilir, bu dönemlerde doktorunuza danışmadan kullanmayınız.

Önemli Uyarı; Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. www.farmagross.com aracılığı ile satılan Takviye Edici Gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve ilaç değildir.

Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar.

 

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün, insan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevrilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir.

Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaat edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz. Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Tırnaklarda oluşan, mantar, psoriasisin vb rahatsızlıkların sebep olduğu tırnak problemlerini gidermeye yardımcı tırnak solüsyonu


  • 69,90 TL
  • 43,90 TL
  • Vergiler Hariç: 37,20 TL

Etiketler: Naloc Tırnak Solüsyonu 10 ml