Omega Royal Hayvar Balık Yağı 30 kapsül

-32% Omega Royal Hayvar Balık Yağı 30 kapsül

Omega Royal Hayvar Balık Yağı 30 kapsül

OmegaRoyal, Ringa Balığı yumurtasından elde edilen tamamen doğal ve saf bir Omega 3’tür.OmegaRoyal,

yumurtadan elde edildiği için ağır metal içermez, saf ve doğaldır.OmegaRoyal,

diğer balık yağından elde edilen Omega 3’lere gore çok daha güçlüdür.

Günde tek doz alımı ile günlük besin takviyesini sağlamaktadır.

OmegaRoyal, beyin ve göz sağlığının korunmasında en önemli yağ asidi olan DHA’yı yüksek oranda içerir.

OmegaRoyal kokusuz olduğu için rahatsızlık vermez, ağız kokusuna neden olmaz.

OmegaRoyal’in kapsülü yumuşak ve küçük olduğu için kolayca yutulur.

OmegaRoyal, avlanmış ringa balığı havyarından elde edildiği için ekolojik dengeyi bozmaz.

Kolin, merkezi sinir sisteminin önemli bir yapı taşıdır. Hafıza, öğrenme,

bilginin işlenmesi gibi beynin fonksiyonlarında önemli bir sinyal ileticisi olan asetilkolinin yapısına girer.

Kolin, karaciğer sağlığının korunmasında da etkili rol oynar.Havyar genel olarak balık yumurtasına verilen isimdir.

Vitaminler ve mineraller bakımından oldukça zengin olan havyar, bağışıklık sisteminin güçlenmesi açısından çok önemlidir.

Ayrıca havyar, cilt sağlığı ve güzelliği açısından da faydalıdır ve açık yaraların iyileşmesinde önemli bir rol oynamaktadır.

B-12 vitamini bakımından zengin olan havyar bu sayede beyin sağlığını da desteklemektedir.

Havyar; öğrenme, hafıza sinir iletişiminde önemli rol oynayan KOLİN maddesini en fazla içeren gıdaların başında gelmektedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

TAKVİYE EDİCİ GIDALAR HAKKINDA ÖNEMLİ UYARI

Takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR, günlük beslenmenin yerine geçmezler. Işıktan ve nemden uzak, oda sıcaklığında, çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Herhangi bir beklenmeyen etkide doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna danışınız. Hamilelik ya da emzirme dönemlerinde kullanılması güvenli olmayabilir, bu dönemlerde doktorunuza danışmadan kullanmayınız.

Önemli Uyarı; Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. www.farmagross.com aracılığı ile satılan Takviye Edici Gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve ilaç değildir.

Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar.

 

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün, insan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevrilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir.

Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaat edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz. Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Balık yağı içeren takviye edici gıda


  • 145,50 TL
  • 99,00 TL
  • Vergiler Hariç: 91,67 TL

Etiketler: Omega Royal Hayvar Balık Yağı 30 kapsül