Philips Avent SCF655/27 Natural Biberon Emziği İkili (Akış Ayarlı) (3m+)

-25% Philips Avent SCF655/27 Natural  Biberon Emziği İkili (Akış Ayarlı) (3m+)

Philips Avent Natural Biberon Emziği, yeni emziğimiz biberonla beslemeyi sizin ve bebeğiniz için daha doğal hale getirir. Emziğin yenilikçi taç yaprağı tasarımı, göğsü andıran doğal kavrama imkanı sunarak bebeğinizin emzirme ve biberonla beslemeyi birleştirmesini kolaylaştırır.

Philips Avent Natural Biberon Emziği, anne göğsüne benzeyen geniş emzik, doğal emzirmedeki gibi bir kavrama etkisi yaratır ve biberonla beslemeyi emzirmeyle birleştirmenize destek olur.

Philips Avent Natural Biberon Emziği, içindeki yaprakçıklar, içeriye çökmesine yol açmadan emziğin yumuşaklığını ve esnekliğini artırır. Böylece bebeğiniz çok daha rahat ve keyifli bir biçimde beslenir.

Philips Avent Natural Biberon Emziği, yenilikçi ikili valf tasarımı, havanın bebeğinizin midesine değil biberona girmesini sağlayarak kolik oluşumunu ve rahatsızlık hissini azaltır.

Philips Avent Natural Biberon Emziği, BPA içermeyen bir malzeme olan silikondan üretilmiştir (2011/8/EU sayılı AB direktifine uygundur)

Philips Avent Natural Biberon Emziği,Philips Avent bebeğinizin büyüme sürecine uyum sağlayacak şekilde dört farklı akış hızı sunar. Yaş göstergelerinin bebeğin farklı hızlarda büyümesi nedeniyle yaklaşık değer sunduğunu unutmayın. Philips Avent, 1 delikli (0 Ay+) yenidoğan akışlı emzik, 2 delikli (1 Ay+) yavaş akışlı emzik, 3 delikli (3 Ay+) orta akışlı emzik ve 4 delikli (6 Ay+) hızlı akışlı emzik sunar. Tüm emzikler ikili paketler halinde bulunur.

Philips Avent Natural Biberon Emziği, sadece Natural biberonlarla kullanmanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Bebeklerin sağlıklı ve rahat bir şekilde beslenmesini sağlayan biberon emziği


  • 42,90 TL
  • 32,18 TL
  • Vergiler Hariç: 27,27 TL

Etiketler: Philips Avent SCF655/27 Natural Biberon Emziği İkili (Akış Ayarlı) (3m+)