Propoli EVSP Burun Spreyi 30 ml

-22% Stokta Yok Propoli EVSP Burun Spreyi 30 ml

Propoli EVSP Burun Spreyi 30 ml


Propoli EVSP Burun Spreyi burun boşluklarını
temizlemek için kullanılan bir tuzlu su çözeltisidir.
İçerisindeki yumuşatıcı ve antioksidan özellikli
bitkisel ekstreler ile dış etkenlere karşı koruma sağlayarak
sağlıklı bir burun mukozasının devamını sağlar.
Tuzlu içerik kapanmış burun mukozasını dekonjeste ederek
nefes almayı kolaylaştırır.


Kullanım Şekli:
Propoli EVSP Burun spreyinin doğru şekilde kullanımı için
kapağı açın; Başınızı hafifçe arkaya doğru yatırın ve
şişenin başlığını burun boşluğuna yaklaştırın.
Burun deliğine bir doz uygulamak için spreye hafifçe 2 defa basın.
Başınızı düzleştirin ve dışarıya akan fazla sıvı varsa kurutun.
Yetişkinler her burun deliğine 1-2 sprey, günde 2-3 kez.
Çocuklar her burun deliğine 1-2 sprey, günde 1-2 kez.
Birbirini takip eden 15 günden daha uzun süre kullanılma malıdır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

TAKVİYE EDİCİ GIDALAR HAKKINDA ÖNEMLİ UYARI

Takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR, günlük beslenmenin yerine geçmezler. Işıktan ve nemden uzak, oda sıcaklığında, çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Herhangi bir beklenmeyen etkide doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna danışınız. Hamilelik ya da emzirme dönemlerinde kullanılması güvenli olmayabilir, bu dönemlerde doktorunuza danışmadan kullanmayınız.

Önemli Uyarı; Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. www.farmagross.com aracılığı ile satılan Takviye Edici Gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve ilaç değildir.

Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar.

 

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün, insan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevrilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir.

Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaat edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz. Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Burun tıkanıklıklarını gidererek rahat nefes alınmasını sağlayan burun spreyi


  • 44,90 TL
  • 34,90 TL
  • Vergiler Hariç: 32,32 TL

Etiketler: Propoli EVSP Burun Spreyi 30ml