Revigen Şampuan Bayanlar İçin 300 ml

-17% Revigen Şampuan Bayanlar İçin 300 ml

Revigen Şampuan Bayanlar İçin 300 ml


Revigen Şampuan For Women kadınlar için geliştirilmiş özel bir formüldür ve
kadınlarda görünen kronik saç dökülmeleri dahil her tip saç dökülmesinde
kullanılabilecek şampuandır.
 
Revigen Şampuan For Women, saçlı deriyi tahriş etmeden temizlemeye
yardımcı olur, saçtan yağ ve kepeğin uzaklaştırılmasını sağlayarak
saç büyümesi için saçlı derinin ihtiyaç duyduğu bioaktif besinler,
botanikler ile saçın beslenmesini, nem tutmasına yardımcı olarak
sağlıklı saç büyümesi için ideal ortam hazırlamaya yardımcı olur.

Boyalı saçlar için uygundur.
Saç kırıklarını gidermeye yardımcı olur.
Sık kullanıma uygundur.
UV-B Filtresi içerir.
Kepeğe karşı etkilidir.
Boyar madde içermez.

Kullanım Şekli:
Revigen erkekler için şampuanı Islak saça, hafif masaj yaparak uygulayınız.
Birkaç dakika sonra ılık su ile iyice durulayınız.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

TAKVİYE EDİCİ GIDALAR HAKKINDA ÖNEMLİ UYARI

Takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR, günlük beslenmenin yerine geçmezler. Işıktan ve nemden uzak, oda sıcaklığında, çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Herhangi bir beklenmeyen etkide doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna danışınız. Hamilelik ya da emzirme dönemlerinde kullanılması güvenli olmayabilir, bu dönemlerde doktorunuza danışmadan kullanmayınız.

Önemli Uyarı; Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. www.farmagross.com aracılığı ile satılan Takviye Edici Gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve ilaç değildir.

Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar.

 

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün, insan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevrilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir.

Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaat edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz. Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Kadınlar için kullanıma uygun, saç dökülmelerine karşı bakım sağlayan, canlandırıcı etkili şampuan  • 48,00 TL
  • 39,90 TL
  • Vergiler Hariç: 33,81 TL

Etiketler: Revigen Şampuan Bayanlar İçin 300 ml