Scholl Tırnak Mantarı Giderici 3.8 ml

-27% Stokta Yok Scholl Tırnak Mantarı Giderici 3.8 ml

Scholl Tırnak Mantarı Giderici 3.8 ml

Tırnakta orta şiddetteki mantar enfeksiyonlarının giderilmesine yardımcı olur.

 

Kullanım Şekli:

Tedavi aşaması 4 haftadır.

1, Aşama : Tedavi Aşaması : (4hafta) Tırnak mantarını öldürmek için (1 hafta) Tırnak törpülerinden birini çıkartın. En üstteki katmanları soymak için enfekte olmuş tırnağın yüzeyini törpüleyin renk değiştirmiş kısımlara özellikle dikkat gösterin. Kullandıktan sonra törpüyü çöpe atın. Tırnak üzerinde üzerinde toz varsa silin. Tırnak fırçası vasıtasıyla, ürün içerisindeki sıvıyı tırnağın yüzeyine sürün. Tırnağın etrafındaki deriye sıvı bulaşırsa, silin. Ayakkabı, çorap vb. giymeden veya yatağa girmeden önce 5 dakika bekleyin En iyi sonucu elde etmek, kullandıktan sonra yaklaşık 30 dakika ayağınızı ıslatmayın. Tırnak sıvısını bir hafta boyunca günde bir kez uygulayın. Yukarıda rutini 2, 3 ve 4, hafta başların da da uygulayın. 4, haftanın sonunda, tırnağın uç kısımlarını düzeltmek için sonuncu tek kullanımlık törpüyü kullanın ve tırnak yüzeyinde hala kalmış olabilecek çıkıntı veya kabartıları giderin. Tırnak sıvısını uygulayın ve `koruma aşaması` na geçin. Not: Sıvıyı uygulamayı atladığınız bir gün olsa bile, Tedavi Aşamasının sonuna dek ürünü talimatlarda belirtilen şekilde kullanmaya devam edin.
2.Aşama: Koruma Aşaması: (9 ay) Yayılmayı önlemek ve mantarın tekrarlanmasından korumak için Tırnak sıvısını 9 ay boyunca haftada bir kez veya renk değişimi kaybolana dek enfekte olmuş tırnağa uygulayın. Uyarı: Törpü tek kullanımlıktır. Birden çok kullanılması mantarın yayılmasına neden olabilir. Tırnak Mantarı Tedavisi ürünün kullanıldığı sürece tırnak cilası veya takma tırnak kullanılma malıdır. Ayak tırnaklarınızı ayda bir kez kesin tırnağı asla cilt seviyesine dek kesmeyin (2mm-3mm` lik mesafe bırakın.) Aşağıda belirtilen durumlarda doktorunuza veya bir ayak sağlığı uzmanına danışın: Belirtilerin ikiden fazla el veya ayak parmağında görülmesi. Diyabetikseniz kullanmadan önce doktorunuza danışın. Göz ve cilt ile temasından kaçının. Tahriş oluşması halinde kullanıma son verin. Kullandıktan sonra kapağını daima kapatın. Yalnızca harici kullanım içindir. çatlak deri üzerinde veya ayaklarınızda mevcut olan diğer sorunlarda kullanmayın. çocukların erişemeyeceği yerlerde ve 25 derece` nin altında saklayın.


 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

TAKVİYE EDİCİ GIDALAR HAKKINDA ÖNEMLİ UYARI

Takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR, günlük beslenmenin yerine geçmezler. Işıktan ve nemden uzak, oda sıcaklığında, çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Herhangi bir beklenmeyen etkide doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna danışınız. Hamilelik ya da emzirme dönemlerinde kullanılması güvenli olmayabilir, bu dönemlerde doktorunuza danışmadan kullanmayınız.

Önemli Uyarı; Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. www.farmagross.com aracılığı ile satılan Takviye Edici Gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve ilaç değildir.

Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar.

 

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün, insan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevrilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir.

Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaat edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz. Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Tırnak Mantarı Giderici


  • 65,90 TL
  • 48,00 TL
  • Vergiler Hariç: 44,44 TL

Etiketler: Scholl Tırnak Mantarı Giderici 3.8 ml