Seranem Saç Bakım Şampuanı 150 ml

-42% Seranem Saç Bakım Şampuanı 150 ml

Seranem Saç Bakım Şampuanı 150 ml


Bitkisel polisakkarit;
bir hyaluronik asit eşleniğidir. O da molekülünün 1000 katı
kadar su tutar.

Günlük kullanıma uygun kozmetik bir şampuandır.
Anti-aging ve nemlendirici etkisi güçlüdür.
Güneş ışınlarını filtreleyerek, saç tellerini UV-B ve
UV-A2 zararlı ışınlarından korur.
Akne tedavisinin kuruttuğu saçı ve saçlı deriyi nemlendirerek
rahatlatır. Deniz ve güneşin verdiği hasarı onarır.
Cildin doğal yapısını koruyan, pH 5,5.

Seranem 4 mevsim kadın/erkek saç bakım şampuanı,
silikon ve paraben içermeyen bir bitkisel şampuandır.
Anti-aging özelliği de olan bu ürün, boyalı saçlar için de uygundur.
Bu nedenle saç kremine ihtiyaç yoktur. Argan, hyaluronik asit ve
seramid gibi bitkisel maddeler içeren Seranem, saçları besleyen
keratinler açısından da zengin kozmetik bir saç bakım şampuanıdır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

TAKVİYE EDİCİ GIDALAR HAKKINDA ÖNEMLİ UYARI

Takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR, günlük beslenmenin yerine geçmezler. Işıktan ve nemden uzak, oda sıcaklığında, çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Herhangi bir beklenmeyen etkide doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna danışınız. Hamilelik ya da emzirme dönemlerinde kullanılması güvenli olmayabilir, bu dönemlerde doktorunuza danışmadan kullanmayınız.

Önemli Uyarı; Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. www.farmagross.com aracılığı ile satılan Takviye Edici Gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve ilaç değildir.

Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar.

 

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün, insan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevrilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir.

Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaat edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz. Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Saçlara nemlendirici ve besleyici bakım sağlayan, güneş ışınlarına karşı koruyan, saçları yapılandıran şampuan


  • 85,00 TL
  • 48,90 TL
  • Vergiler Hariç: 41,44 TL

Etiketler: Seranem Saç Bakım Şampuanı 150 ml