Solgar Kangavites Multivitamin & Mineral 60 Çiğneme Tablet

-24% Solgar Kangavites Multivitamin & Mineral 60 Çiğneme Tablet

Solgar Kangavites Multivitamin & Mineral 60 Çiğneme Tablet
 
Multivitamin mineraller içeren takviye edici gıdadır.

 

 

Ürün İçeriği:

Her 1 tablette;
Kalsiyum 60mg
C Vitamini 60mg
Magnezyum 32mg
E Vitamini 15 IU
B3 Vitamini (Niasin) 10mg
Doğal Bileşenler 10mg
Soya Lesitini
Havuç Ekstresi
Çilek Meyve Tozu
Elma Meyve Tozu
Brokoli Ekstresi
Kedi Otu Ekstresi
Turunçgil Bioflavanoid Karışımı
İnositol
Kuşburnu Ekstresi
Pantotenik Asit 5mg
Potasyum 5mg
Demir 2,5mg
Çinko 1,5mg
A Vitamini 2500 IU
500 IU palmitat, 2000 IU doğal beta-karoten
B6 Vitamini 1mg
Riboflavin 0,85mg
B1 Vitamini (Tiamin) 0,75mg
Kolin 0,5mg
Manganez 0,3mg
B9 Vitamini (Folik Asit) 100mcg
Biotin (B7 Vitamini) 50mcg
Bakır 0,03mg
İyot 22,5mcg
Krom 5mcg
B12 Vitamini 3mcg
D Vitamini 100 IU
Selenyum 2,5mcg

 


Kullanım Şekli:

Günde 1-2 çiğneme tableti tercihen yemeklerden sonra kullanılmalıdır.

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

TAKVİYE EDİCİ GIDALAR HAKKINDA ÖNEMLİ UYARI

Takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR, günlük beslenmenin yerine geçmezler. Işıktan ve nemden uzak, oda sıcaklığında, çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Herhangi bir beklenmeyen etkide doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna danışınız. Hamilelik ya da emzirme dönemlerinde kullanılması güvenli olmayabilir, bu dönemlerde doktorunuza danışmadan kullanmayınız.

Önemli Uyarı; Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. www.farmagross.com aracılığı ile satılan Takviye Edici Gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve ilaç değildir.

Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar.

 

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün, insan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevrilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir.

Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaat edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz. Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Multivitamin mineraller içeren takviye edici gıdadır.


  • 97,90 TL
  • 74,00 TL
  • Vergiler Hariç: 68,52 TL

Etiketler: Solgar Kangavites Multivitamin & Mineral 60 Çiğneme Tablet