Suda Collagen Plum Flawor 40 ml x 30 Shots

Suda Collagen Plum Flawor 40 ml x 30 Shots

Suda Collagen Plum Flawor 30 x 40 ml Shots

Kolajen Peptitler, Hyaluronik Asit, Koenzim Q10, Biotin, E, C, B5, B6 vitaminleri içeren takviye edici gıdadır.

İçime hazır sıvı formdadır, Alman menşeili hidrolize kolajen peptiti içerir ve helal sertifikalıdır.

Kolajenin; yaşlanmaya ve mimik hareketlerine bağlı olarak oluşan kırışıklıklara, Güneş, sigara, stres gibi çevresel faktörler ile oluşan çizgileri azaltmaya, Ciltte oluşan kuruluk ve elastikiyet kaybına, doğum sonrası oluşan çatlaklara,, güçsüz soyulan ve yavaş uzayan tırnaklara, güçsüz ve yavaş uzayan saçlara olumlu etkileri bulunmaktadır.


Kullanım Şekli:

Yapılan klinik çalışmalar neticesinde 8 hafta boyunca akşamları, aralıksız kullanılması tavsiye edilmektedir. Elde edilen faydaya göre sonraki kullanımlar ayarlanabilir.
Güneş görmeyen bir yerde muhafaza edilip, soğuk içilmelidir.

 


Aktif Bileşen 1 Porsiyon (40 ml)

Kolajen Peptitler 5500 mg
Hyaluronik Asit 100 mg
Koenzim Q10 5 mg
Vitamin E 30,44 mg
Vitamin C 300 mg
Vitamin B5 3,5 mg
Vitamin B6 0,84 mg
Biotin 500 mcg

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

TAKVİYE EDİCİ GIDALAR HAKKINDA ÖNEMLİ UYARI

Takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR, günlük beslenmenin yerine geçmezler. Işıktan ve nemden uzak, oda sıcaklığında, çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Herhangi bir beklenmeyen etkide doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna danışınız. Hamilelik ya da emzirme dönemlerinde kullanılması güvenli olmayabilir, bu dönemlerde doktorunuza danışmadan kullanmayınız.

Önemli Uyarı; Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. www.farmagross.com aracılığı ile satılan Takviye Edici Gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve ilaç değildir.

Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar.

 

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün, insan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevrilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir.

Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaat edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz. Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Kolajen Peptitler, Hyaluronik Asit, Koenzim Q10, Biotin, E, C, B5, B6 vitaminleri içeren takviye edici gıdadır.


  • 569,90 TL
  • Vergiler Hariç: 527,69 TL

Etiketler: Suda Collagen Plum Flawor 30 x 40 ml Shots