Suda Vitamin Multimen 50+ Mens Multivitamin 50 Kapsül

-53% Stokta Yok Suda Vitamin Multimen 50+ Mens Multivitamin 50 Kapsül

Suda Vitamin Multimen 50+ Mens Multivitamin 50 Kapsül

Erkeklerin ilerleyen yaşlardaki ihtiyaçlarına özel olarak formüle edilmiş vitamin, mineral ve ilave bileşenler içeren takviye edici gıdadır.


Ürün İçeriği: (2 Kapsül İçin)
Vitamin A: 400 mcg 
Vitamin B1: 5 mg 
Vitamin B2: 2 mg 
Vitamin B3 20 mg 
Vitamin B5 20 mg 
Vitamin B6 5 mg 
Biotin  250 mcg 
Inositol  10 mg 
Folic Acid 200 mcg 
Vitamin B12 50 mcg 
Vitamin C 120 mg 
Vitamin D3 5 mcg 
Vitamin E 10 mg 
Bakır 1000 mcg 
Çinko 10 mg 
Demir 4 mg 
İyot 75 mcg 
Kalsiyum 150 mg
Krom 75 mcg 
Manganez 1 mg 
Magnezyum 75 mg 
Molibden 25 mcg 
Selenyum 100 mcg 
Vanadyum 5 mcg 
L-Sitrülin 50 mg 
L-Arjinin 50 mg 
Taurin 50 mg 
Lactobacillus acidophilus 500 milyar kob/CFU
Lactobacillus reuteri 500 milyar kob/CFU
Saw Palmetto Ekstresi 80 mg 
Kolajen Peptitleri 50 mg 
Maca Extract  50 mg 
Kara Mürver Ekstresi 20 mg 
Kırmızı Kore Ginseng Ekstresi 20 mg 
Yeşil Çay Ekstresi 12 mg 
Yeşil Kahve Çekirdeği Ekstresi 10 mg 
Koenzim Q10 8 mg 
Kolin 5 mg 
Lutein 1,2 mg 
Likopen 300 mcg 
Zeaksantin 100 mcg 

Kullanım Şekli:
Yetişkin erkekler için tavsiye edilen günlük porsiyon 2 kapsüldür.


 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

TAKVİYE EDİCİ GIDALAR HAKKINDA ÖNEMLİ UYARI

Takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR, günlük beslenmenin yerine geçmezler. Işıktan ve nemden uzak, oda sıcaklığında, çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Herhangi bir beklenmeyen etkide doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna danışınız. Hamilelik ya da emzirme dönemlerinde kullanılması güvenli olmayabilir, bu dönemlerde doktorunuza danışmadan kullanmayınız.

Önemli Uyarı; Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. www.farmagross.com aracılığı ile satılan Takviye Edici Gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve ilaç değildir.

Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar.

 

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün, insan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevrilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir.

Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaat edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz. Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Erkeklerin ilerleyen yaşlardaki ihtiyaçlarına özel olarak formüle edilmiş vitamin, mineral ve ilave bileşenler içeren takviye edici gıda


  • 155,00 TL
  • 72,90 TL
  • Vergiler Hariç: 67,50 TL

Etiketler: Bigjoy Vitamins Multimen 50+ Mens Multivitamin 50 Kapsül