Suda Vitamin Special Formula Harecare 60 Tablet

-64% Stokta Yok Suda Vitamin Special Formula Harecare 60 Tablet

Suda Vitamin Special Formula Harecare 60 Tablet

Keratin, At Kuyruğu Ekstresi, L-Arjinin, Isırgan Otu, Üzüm Çekirdeği Ekstresi, L-Sistin, D-Pantothenate Calcium, L-Metiyonin, Korean Ginseng, Vitamin B6, Çinko, Biotin, Folik Asit içeren taksiye edici gıdadır.


Ürün İçeriği (2 Tablet İçin)
Keratin: 250 mg
At Kuyruğu Ekstresi: 200 mg
L-Arjinin: 120 mg
Isırgan Otu: 100 mg
Üzüm Çekirdeği Ekstresi: 100 mg
L-Sistin: 100 mg
D-Pantothenate Calcium: 100 mg
L-Metiyonin: 60 mg
Korean Ginseng: 50 mg
Vitamin B6: 10 mg
Çinko: 10 mg
Biotin: 2500 mg
Folik Asit: 600 mcg


Kullanım Şekli:
Yetişkinler için yemeklerden sonra günde 1 veya 2 tablet alınması önerilir.

 

 

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

TAKVİYE EDİCİ GIDALAR HAKKINDA ÖNEMLİ UYARI

Takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR, günlük beslenmenin yerine geçmezler. Işıktan ve nemden uzak, oda sıcaklığında, çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Herhangi bir beklenmeyen etkide doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna danışınız. Hamilelik ya da emzirme dönemlerinde kullanılması güvenli olmayabilir, bu dönemlerde doktorunuza danışmadan kullanmayınız.

Önemli Uyarı; Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. www.farmagross.com aracılığı ile satılan Takviye Edici Gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve ilaç değildir.

Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar.

 

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün, insan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevrilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir.

Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaat edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz. Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Keratin, At Kuyruğu Ekstresi, L-Arjinin, Isırgan Otu, Üzüm Çekirdeği Ekstresi, L-Sistin, D-Pantothenate Calcium, L-Metiyonin, Korean Ginseng, Vitamin B6, Çinko, Biotin, Folik Asit içeren taksiye edici gıda


  • 218,00 TL
  • 77,90 TL
  • Vergiler Hariç: 72,13 TL

Etiketler: Bigjoy Vitamins Special Formula Harecare 60 Tablet