Vichy Liftactiv Nuit 50 ml Kırışıklık ve Sıkılık Kaybına Gece Kremi

-17% Vichy Liftactiv Nuit 50 ml Kırışıklık ve Sıkılık Kaybına Gece Kremi

LIFTACTIV DERM SOURCE KIRIŞIKLIK KARŞITI VE SIKILAŞTIRICI GECE BAKIMI


KİM İÇİN? 40 yaş üstü tüm kadınlar için. En derin kırışıklar, sıkılık kaybı ve cilt dokusu yaşlanmasına karşı tam etki. Kalıcı kaldırıcı etki için eksiksiz gece bakımı. Kırışıklık karşıtı ve sıkılık sağlar
LIFTACTIV DERM SOURCE KIRIŞIKLIK KARŞITI VE SIKILAŞTIRICI GECE BAKIMI EN DERİN KIRIŞIKLIKLARI BİLE DÜZELTİR, CİLDİNİZİ SIKILAŞTIRIR VE DOKUSUNU GELİŞTİRİR.

ETKİNLİK
10 yıllık araştırma sonunda, Vichy derinin yenilenmesini tamamen kontrol eden tabaka SOURCE DERMIS'in gücünü keşfetti. 50'den fazla yaşlanma karşıtı molekülü inceleyen Vichy Araştırma Grubu, bitkisel bir madde olan konsantre %5 Rhamnose'u seçti. Terleme karşıtı etkisi medikal araştırmalarda kullanılan test protokolleriyle gösterildi ve 7 patentle koruma altına alındı. Şimdi, Vichy Laboratuvarları size bilimin cildinize hediyesi Liftactiv Derm Source'u sunuyor. Liftactive Gece Kremi ile yaşlanmanın etkilerini geri döndürün ve cildinizin gençliğini geri kazanın.  * Vücut dışında laboratuvar testleri.  300 kadın üzerinde 7 klinik test. Kırışıklık karşıtı etki, uzun süreli kaldırma ve sıkılık etkisi. Cilt 4 günde tamamen dönüşüm geçirir*: gözle görülür şekilde daha pürüzsüz, daha ışıltılı ve daha sıkı. * 49 kadın üzerinde tüketici testi.

TOLERANS
Eczacılar tarafından yatıştırıcı özellikleri ile bilinen Rhamnose yüksek toleranslı ve yapışkansızdır. Hassas ciltlere uygundur. PARABENSİZ, hipoalerjenik formülü dermatolojik kontrol altında test edilmiştir. Hassas ciltler üzerinde test edilmiştir.

KEYİF
Vichy, tüm kadınlar için yağsız, yapışkansız, kayısı çekirdeği gibi besleyici bitkisel yağlarla zenginleştirilmiş, konforlu, yenileyici, mat bir doku yarattı.Gece boyunca muhteşem rahatlık hissi.

Not : Yüzünüze her akşam uygulayın.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Tüm ciltler için kullanıma uygun, ciltteki yaşlanma belirtilerini gideren, yaşlanma karşıtı sıkılaştırıcı gece bakım kremi


  • 209,90 TL
  • 174,22 TL
  • Vergiler Hariç: 147,64 TL

Etiketler: Vichy Liftactiv Nuit 50 ml Kırışıklık ve Sıkılık Kaybına Gece Kremi