Vichy Liftactiv Supreme 50 ml Kuru Cilt Kırışıklık Kremi

-17% Vichy Liftactiv Supreme 50 ml Kuru Cilt Kırışıklık Kremi

LIFTACTIV DERM SOURCE LIFTACTIV SUPREME

KİM İÇİN? Kuru ciltli 40 yaş üzeri kadınlar için. En derin kırışıklar ve cilt dokusu yaşlanmasına karşı tam etki. Kırışıklık karşıtı ve sıkılaştırıcı günlük yoğun bakım kremi
LIFTACTIV DERM SOURCE LIFTACTIV SUPREME GÜNÜN İZLERİNİ TAŞIMAYAN PÜRÜZSÜZ BİR CİLT VE UZUN SÜRELİ SIKILAŞTIRICI ETKİ SAĞLAR.


ETKİNLİK
Gün boyu yaşlanmaya karşı Vichy Laboratuvarlarının keşfi: Yaşlılık izleri gün içinde daha belirgin bir hal alır. Zamanla bu belirtiler artar ve kalıcı olarak cilt gençliğini kaybeder. Liftactiv Supreme içeriğindeki Rhamnose ve DAY-PROOF Kompleksi ile yaşlanma belirtilerinin görünümünün gün boyu azalmasına yardımcı olur ve böylece uzun süreli etki sağlar. Cildi anında pürüzsüzleştirerek kırışıklık görünümünü azaltır, cildi aydınlatır. Günün sonunda daha canlı, daha genç görünümlü ve dinlenmiş bir cilde kavuşmanıza yardımcı olur.
1. aydan itibaren;
Alın bölgesi kırışıklıklarda %33.4*, kaz ayaklarında %18.3* azalma ve %32* daha sıkı bir cilt sağlar. *Instrumental test, 4 hafta 40 kadın.


TOLERANS
PARABENSİZ, hipoalerjenik formülü hassas cilt üzerinde test edilmiştir. Vichy Termal Suyu ile zenginleştirilmiş bu bakım cildinizi yatıştırır, güçlendirir ve yeniler.


KEYİF
Nemlendirici, yağsız ve yapışkansız dokusu kuru cildiniz için son derece konforludur.

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Kuru ciltler için kullanıma uygun, kırışıklıkları ve yaşlanma belirtilerini gideren, sıkılaştırıcı yoğun bakım kremi


  • 209,90 TL
  • 174,22 TL
  • Vergiler Hariç: 147,64 TL

Etiketler: Vichy Liftactiv Supreme 50 ml Kuru Cilt Kırışıklık Kremi