Vichy Neovadiol Compensating Complex PNM 50 ml

-17% Vichy Neovadiol Compensating Complex PNM 50 ml

 

LİERAC NEOVADİOL COMPENSATİNG PNM COMPLEX , yoğunluğunu, parlaklığını ve tazeliğini kaybeden normal ve karma ciltler için üretilmiş özel bir üründür. 

CİLDİNİZİN GENÇLİK SIRRI ,yaş arttıkça, cildin davranışı da değişir. Vichy, sürekli olarak her yaşta cildi dönüştürmek için cilt yaşlanmasının mekanizmalarını araştırmaktadır.

KENDİ YAŞINIZ DEĞİL CİLDİNİZİN YAŞI ÖNEMLİ..

ETKİNLİK :

Doku mühendisliğindeki 30 yıllık tecrübe, laboratuvar şartlarında cilt yaratmak için gerekli bazı proteinlerin varlığını ortaya çıkardı. Vichy Laboratuvarları sadece 10 günde cilt katmanlarını yeniden yapılandırabilen bir teknoloji geliştirdi. * Bu çığır açan yenilik, bazı eşsiz etken maddelerin birleşimi sayesinde gerçekleşti: büyüme uyarıcı Proteic Gf, büyüme faktörlerinin bulunduğu destek dokusunu güçlendirici Pro-Xylane. 

KULLANIM ŞEKLİ :

Normal, karma ve hassas ciltler için menopoz dönemindeki bayanlara özel olarak üretilmiş gündüz kremidir. Yenileyici kompleksiyle NEOVADIOL yüz ovalini şekillendirir, daha pürüzsüz ve aydınlık bir cilt sunar.

Tamamlayıcı ürün olarak ,yenileyici NEOVADIOL COMPENSATİNG COMPLEX KREMi ,NEOVADIOL COMPENSATİNG COMPLEX SERUM ile birlikte kullanabilirsiniz.

 

SONUÇ :

Yapışkan iz bırakmayan ve parlamaya sebep olmayan ferah dokusuyla yüz ovalinizi yeniden şekillendirir, pürüzsüz, parlak bir cilt sunar.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Kadınların menopoz döneminde cilt bakımları için, nemlendirici, sıkılaştırıcı, canlandırıcı, etkili cilt bakım kremi


  • 219,90 TL
  • 182,52 TL
  • Vergiler Hariç: 154,68 TL

Etiketler: Vichy Neovadiol Compensating Complex PNM 50 ml